[Přihlásit se zde]

Jazyky, které tě zajímají: CZ    IT   [Změnit...]


NEJPROCVIČOVANĚJŠÍ TÉMATA ...[Angl. nepravidelná slovesa]
TémaJazykyVloženoLekcíSlovíčekProcvičení celkem*Tvoje procvičení*
všehochutCZ - CZ12.11.201334219643323863
anatomieCZ - CZ29.03.20141150214181316
Italština Bahníková 2008IT - CZ24.11.201332796614485
Poznávačka obratlovci - CZ12.10.20134200517329
Latina pro nelatináře II. - CZ20.03.20125242443195
Italština pro samoouky - JanešováIT - CZ28.08.2015424004442408
Islandské substantíva - CZ25.02.2014422921425355
Karate-postojeCZ - CZ23.04.2014123399371
PolyglotITIT - CZ08.06.2013202014334275
Hlavní městaCZ - CZ07.11.2012292279165
Finština - CZ14.11.2012997627737
Učebnice současné italštiny 1.dílIT - CZ10.03.201413896272263
Keře stálozelené - CZ26.11.2015117264227
Taxi - 06.02.20143388230214
Italština BahníkováIT - CZ30.06.20132115219180
Učebnice italštiny pro začátečníkyIT - CZ27.12.201310855199182
POZNÁVAČKA bezobratlí - CZ30.04.2013120816373
Islandské slovesné tvary - CZ24.02.20145158150126
Díla českých spisovatelůCZ - CZ04.02.201311214295
Periodická tabulka prvkůCZ - CZ22.08.20168118127120
Romština pro začátečníkyCZ - CZ14.12.201315710683
Latinské názvosloví léčivých rostlin - CZ01.08.2013111948074
Blog přátel romského jazykaCZ - CZ20.11.201331577960
Romaňi čhib - učebnice slovenské romštinyCZ - CZ20.11.201375386953
Italština Bahníková fráze od lekce 1IT - CZ25.04.2015111386663
Státy a hlavní městaCZ - CZ19.02.20171495856
Tělesné a duševní vlastnostiIT - CZ30.11.20151473834
Řečtina - CZ25.12.20167841133835
testIT - CZ19.03.201315350
Latina pro farmaceuty - CZ20.12.201210330
Italsky Zn.: IhnedIT - CZ25.09.201541302929
nelis chemie vzorečky 8 třídaCZ - CZ12.09.20161132928
italstina pro samouky renataIT - CZ28.04.201313200
LATINA - CZ17.09.20162631919
Latina - ruznéIT - CZ03.05.2016120581615
Lingua nostra LN1IT - CZ13.03.201773981512
JídloIT - CZ26.03.201721451514
FlashcardsCZ - CZ02.01.2018124110
Latina - CZ03.11.20162288
LatinskyIT - CZ19.05.201643214476
Vyjmenovaná slova po BCZ - CZ15.11.20133960
Srbština - CZ11.03.2014223362
Finština II. - CZ07.09.2013116450
Amare RomaCZ - CZ20.11.201356350
Slovesa časováníIT - CZ01.07.2013111240
Islandské verba - CZ03.03.20141582640
Města Evropy - CZ20.03.201623143
LEDA Japonština - CZ30.07.2013213220
Islandské adjektíva - CZ23.02.20141371020
Italština Bahníková slovíčka od lekce 8IT - CZ24.04.2015814321
Témata konverzaceIT - CZ19.07.2017523522
Turectina moje - CZ26.04.2014219510
maris-zkouška cz-czCZ - CZ22.09.20151210
Lingua nostra LN2IT - CZ13.03.2017629811
Peace Corps Albanian Language Lessons – Live LinguaCZ - CZ17.09.2017512410
určení adres objektů - 06.02.20140000
Islandské adverbia - CZ03.03.2014735000
Karate- Judo názvy - CZ20.04.2014113300
Karate- Judo názvy - CZ20.04.20140000
Progetto Italiano Nuovo 1IT - CZ06.12.2014213900
ZSV - ne slovíčka :)CZ - CZ14.12.20140000
LATINA 1IT - CZ09.09.201512600
sloveso andareIT - CZ22.10.20151700
italská slovesa - areIT - CZ18.10.201517300
italština odbornáIT - CZ30.10.201513700
FamigliaIT - CZ15.11.201518400
Učebnice souč.italštiny 1.dílIT - CZ29.11.201526900
Kosti - CZ09.09.2016511400
volny casIT - CZ02.05.20160000
LATINA BIT - CZ03.05.2016130000
Zvířata 1IT - CZ07.02.20171100
Zvířata 1IT - CZ07.02.20170000
ItaliaIT - CZ02.05.2017428400
- CZ16.09.201723300
Lesnická fytocenologie a typologieCZ - CZ16.09.2017726100
Peace Corps Albanian Language Lessons – Live Lingua - CZ17.09.20171000
Doba kvetení a sběru semen lesních dřevin, průměrné hodnoty osivaCZ - CZ01.10.201748800
Chorvatština nejen pro samouky 2CZ - CZ20.01.201812900
Chorvatština nejen pro samoukyCZ - CZ17.01.201811800
*) procvičení v Android, iOS a J2ME aplikacích nejsou započítávána
 

[Zpět na hlavní stránku]