[Přihlásit se zde]

Jazyky, které tě zajímají: CZ    IT   [Změnit...]


NEJPROCVIČOVANĚJŠÍ TÉMATA ...[Angl. nepravidelná slovesa]
TémaJazykyVloženoLekcíSlovíčekProcvičení celkem*Tvoje procvičení*
všehochutCZ - CZ12.11.201334219634342967
anatomieCZ - CZ29.03.2014115021066964
Italština Bahníková 2008IT - CZ24.11.201332796460335
Poznávačka obratlovci - CZ12.10.20134200437249
Latina pro nelatináře II. - CZ20.03.20125242381133
Islandské substantíva - CZ25.02.2014422921332262
Karate-postojeCZ - CZ23.04.2014123319291
Finština - CZ14.11.2012997627031
PolyglotITIT - CZ08.06.2013202014264206
Italština pro samoouky - JanešováIT - CZ28.08.2015373610259231
Hlavní městaCZ - CZ07.11.2012292243129
Učebnice současné italštiny 1.dílIT - CZ10.03.201413896232224
Taxi - 06.02.20143388201186
Keře stálozelené - CZ26.11.2015117196159
Italština BahníkováIT - CZ30.06.20132115188149
Učebnice italštiny pro začátečníkyIT - CZ27.12.201310855168152
POZNÁVAČKA bezobratlí - CZ30.04.2013120814050
Islandské slovesné tvary - CZ24.02.20145158124100
Díla českých spisovatelůCZ - CZ04.02.201311211972
Romština pro začátečníkyCZ - CZ14.12.20131578057
Blog přátel romského jazykaCZ - CZ20.11.201331577354
Periodická tabulka prvkůCZ - CZ22.08.201681185245
Latinské názvosloví léčivých rostlin - CZ01.08.2013111945145
Romaňi čhib - učebnice slovenské romštinyCZ - CZ20.11.201375385135
Italština Bahníková fráze od lekce 1IT - CZ25.04.2015111383734
testIT - CZ19.03.201315350
Latina pro farmaceuty - CZ20.12.201210330
Tělesné a duševní vlastnostiIT - CZ30.11.20151473026
Státy a hlavní městaCZ - CZ19.02.20171492321
italstina pro samouky renataIT - CZ28.04.201313200
Řečtina - CZ25.12.20167841132019
Italsky Zn.: IhnedIT - CZ25.09.201541301212
LATINA - CZ17.09.20162631212
nelis chemie vzorečky 8 třídaCZ - CZ12.09.2016113109
Latina - ruznéIT - CZ03.05.20161205887
Latina - CZ03.11.20162288
JídloIT - CZ26.03.2017214587
Vyjmenovaná slova po BCZ - CZ15.11.20133960
Srbština - CZ11.03.2014223362
LatinskyIT - CZ19.05.201643214466
Finština II. - CZ07.09.2013116450
Amare RomaCZ - CZ20.11.201356350
Slovesa časováníIT - CZ01.07.2013111240
Islandské verba - CZ03.03.20141582640
Města Evropy - CZ20.03.201623143
LEDA Japonština - CZ30.07.2013213220
Islandské adjektíva - CZ23.02.20141371020
Italština Bahníková slovíčka od lekce 8IT - CZ24.04.2015814321
Turectina moje - CZ26.04.2014219510
maris-zkouška cz-czCZ - CZ22.09.20151210
určení adres objektů - 06.02.20140000
Islandské adverbia - CZ03.03.2014735000
Karate- Judo názvy - CZ20.04.2014113300
Karate- Judo názvy - CZ20.04.20140000
Progetto Italiano Nuovo 1IT - CZ06.12.2014213900
ZSV - ne slovíčka :)CZ - CZ14.12.20140000
LATINA 1IT - CZ09.09.201512600
sloveso andareIT - CZ22.10.20151700
italská slovesa - areIT - CZ18.10.201517300
italština odbornáIT - CZ30.10.201513700
FamigliaIT - CZ15.11.201518400
Učebnice souč.italštiny 1.dílIT - CZ29.11.201526900
Kosti - CZ09.09.2016511400
volny casIT - CZ02.05.20160000
LATINA BIT - CZ03.05.2016130000
Zvířata 1IT - CZ07.02.20171100
Zvířata 1IT - CZ07.02.20170000
Lingua nostra LN1IT - CZ13.03.2017739800
ItaliaIT - CZ02.05.2017218200
*) procvičení v Android, iOS a J2ME aplikacích nejsou započítávána
 

[Zpět na hlavní stránku]