[Přihlásit se zde]

Jazyky, které tě zajímají: CZ    IT   [Změnit...]


VŠECHNA TÉMATA ...
TémaJazykyVloženoLekcíSlovíčekProcvičení celkem*Tvoje procvičení*
Peace Corps Albanian Language Lessons – Live LinguaCZ - CZ17.09.2017512410
Peace Corps Albanian Language Lessons – Live Lingua - CZ17.09.20171000
Lesnická fytocenologie a typologieCZ - CZ16.09.2017726100
- CZ16.09.201723300
Témata konverzaceIT - CZ19.07.2017419222
ItaliaIT - CZ02.05.2017218200
JídloIT - CZ26.03.201721451211
Lingua nostra LN1IT - CZ13.03.2017739800
Státy a hlavní městaCZ - CZ19.02.20171493735
Zvířata 1IT - CZ07.02.20170000
Zvířata 1IT - CZ07.02.20171100
Řečtina - CZ25.12.20167841132726
Latina - CZ03.11.20162288
LATINA - CZ17.09.20162631616
nelis chemie vzorečky 8 třídaCZ - CZ12.09.20161131514
Kosti - CZ09.09.2016511400
Periodická tabulka prvkůCZ - CZ22.08.201681187770
LatinskyIT - CZ19.05.201643214466
LATINA BIT - CZ03.05.2016130000
Latina - ruznéIT - CZ03.05.2016120581211
volny casIT - CZ02.05.20160000
Města Evropy - CZ20.03.201623143
Tělesné a duševní vlastnostiIT - CZ30.11.20151473531
Učebnice souč.italštiny 1.dílIT - CZ29.11.201526900
Keře stálozelené - CZ26.11.2015117223186
FamigliaIT - CZ15.11.201518400
italština odbornáIT - CZ30.10.201513700
sloveso andareIT - CZ22.10.20151700
italská slovesa - areIT - CZ18.10.201517300
Italsky Zn.: IhnedIT - CZ25.09.201541301616
maris-zkouška cz-czCZ - CZ22.09.20151210
LATINA 1IT - CZ09.09.201512600
Italština pro samoouky - JanešováIT - CZ28.08.2015403900340309
Italština Bahníková fráze od lekce 1IT - CZ25.04.2015111384744
Italština Bahníková slovíčka od lekce 8IT - CZ24.04.2015814321
ZSV - ne slovíčka :)CZ - CZ14.12.20140000
Progetto Italiano Nuovo 1IT - CZ06.12.2014213900
Turectina moje - CZ26.04.2014219510
Karate-postojeCZ - CZ23.04.2014123351323
Karate- Judo názvy - CZ20.04.20140000
Karate- Judo názvy - CZ20.04.2014113300
anatomieCZ - CZ29.03.20141150211761074
Srbština - CZ11.03.2014223362
Učebnice současné italštiny 1.dílIT - CZ10.03.201413896251243
Islandské adverbia - CZ03.03.2014735000
Islandské verba - CZ03.03.20141582640
Islandské substantíva - CZ25.02.2014422921371301
Islandské slovesné tvary - CZ24.02.20145158134110
Islandské adjektíva - CZ23.02.20141371020
Taxi - 06.02.20143388215200
určení adres objektů - 06.02.20140000
Učebnice italštiny pro začátečníkyIT - CZ27.12.201310855184168
Romština pro začátečníkyCZ - CZ14.12.20131579572
Italština Bahníková 2008IT - CZ24.11.201332796526401
Blog přátel romského jazykaCZ - CZ20.11.201331577758
Amare RomaCZ - CZ20.11.201356350
Romaňi čhib - učebnice slovenské romštinyCZ - CZ20.11.201375385842
Vyjmenovaná slova po BCZ - CZ15.11.20133960
všehochutCZ - CZ12.11.201334219637743307
Poznávačka obratlovci - CZ12.10.20134200462274
Finština II. - CZ07.09.2013116450
Latinské názvosloví léčivých rostlin - CZ01.08.2013111946357
LEDA Japonština - CZ30.07.2013213220
Slovesa časováníIT - CZ01.07.2013111240
Italština BahníkováIT - CZ30.06.20132115203164
PolyglotITIT - CZ08.06.2013202014297239
POZNÁVAČKA bezobratlí - CZ30.04.2013120814757
italstina pro samouky renataIT - CZ28.04.201313200
testIT - CZ19.03.201315350
Díla českých spisovatelůCZ - CZ04.02.201311212982
Latina pro farmaceuty - CZ20.12.201210330
Finština - CZ14.11.2012997627334
Hlavní městaCZ - CZ07.11.2012292258144
Latina pro nelatináře II. - CZ20.03.20125242410162
*) procvičení v Android, iOS a J2ME aplikacích nejsou započítávána
 

[Zpět na hlavní stránku]