[Přihlásit se zde]

Jazyky, které tě zajímají: CZ    IT   [Změnit...]


VŠECHNA TÉMATA ...
TémaJazykyVloženoLekcíSlovíčekProcvičení celkem*Tvoje procvičení*
Témata konverzaceIT - CZ19.07.2017411900
ItaliaIT - CZ02.05.2017218200
JídloIT - CZ26.03.2017214587
Lingua nostra LN1IT - CZ13.03.2017739800
Státy a hlavní městaCZ - CZ19.02.20171492624
Zvířata 1IT - CZ07.02.20170000
Zvířata 1IT - CZ07.02.20171100
Řečtina - CZ25.12.20167841132322
Latina - CZ03.11.20162288
LATINA - CZ17.09.20162631313
nelis chemie vzorečky 8 třídaCZ - CZ12.09.20161131211
Kosti - CZ09.09.2016511400
Periodická tabulka prvkůCZ - CZ22.08.201681186255
LatinskyIT - CZ19.05.201643214466
LATINA BIT - CZ03.05.2016130000
Latina - ruznéIT - CZ03.05.201612058109
volny casIT - CZ02.05.20160000
Města Evropy - CZ20.03.201623143
Tělesné a duševní vlastnostiIT - CZ30.11.20151473127
Učebnice souč.italštiny 1.dílIT - CZ29.11.201526900
Keře stálozelené - CZ26.11.2015117206169
FamigliaIT - CZ15.11.201518400
italština odbornáIT - CZ30.10.201513700
sloveso andareIT - CZ22.10.20151700
italská slovesa - areIT - CZ18.10.201517300
Italsky Zn.: IhnedIT - CZ25.09.201541301414
maris-zkouška cz-czCZ - CZ22.09.20151210
LATINA 1IT - CZ09.09.201512600
Italština pro samoouky - JanešováIT - CZ28.08.2015403900288257
Italština Bahníková fráze od lekce 1IT - CZ25.04.2015111383936
Italština Bahníková slovíčka od lekce 8IT - CZ24.04.2015814321
ZSV - ne slovíčka :)CZ - CZ14.12.20140000
Progetto Italiano Nuovo 1IT - CZ06.12.2014213900
Turectina moje - CZ26.04.2014219510
Karate-postojeCZ - CZ23.04.2014123326298
Karate- Judo názvy - CZ20.04.20140000
Karate- Judo názvy - CZ20.04.2014113300
anatomieCZ - CZ29.03.20141150211041002
Srbština - CZ11.03.2014223362
Učebnice současné italštiny 1.dílIT - CZ10.03.201413896236228
Islandské adverbia - CZ03.03.2014735000
Islandské verba - CZ03.03.20141582640
Islandské substantíva - CZ25.02.2014422921346276
Islandské slovesné tvary - CZ24.02.20145158126102
Islandské adjektíva - CZ23.02.20141371020
Taxi - 06.02.20143388206191
určení adres objektů - 06.02.20140000
Učebnice italštiny pro začátečníkyIT - CZ27.12.201310855173157
Romština pro začátečníkyCZ - CZ14.12.20131578663
Italština Bahníková 2008IT - CZ24.11.201332796485360
Blog přátel romského jazykaCZ - CZ20.11.201331577354
Amare RomaCZ - CZ20.11.201356350
Romaňi čhib - učebnice slovenské romštinyCZ - CZ20.11.201375385438
Vyjmenovaná slova po BCZ - CZ15.11.20133960
všehochutCZ - CZ12.11.201334219635533086
Poznávačka obratlovci - CZ12.10.20134200447259
Finština II. - CZ07.09.2013116450
Latinské názvosloví léčivých rostlin - CZ01.08.2013111945650
LEDA Japonština - CZ30.07.2013213220
Slovesa časováníIT - CZ01.07.2013111240
Italština BahníkováIT - CZ30.06.20132115192153
PolyglotITIT - CZ08.06.2013202014277219
POZNÁVAČKA bezobratlí - CZ30.04.2013120814252
italstina pro samouky renataIT - CZ28.04.201313200
testIT - CZ19.03.201315350
Díla českých spisovatelůCZ - CZ04.02.201311212376
Latina pro farmaceuty - CZ20.12.201210330
Finština - CZ14.11.2012997627031
Hlavní městaCZ - CZ07.11.2012292245131
Latina pro nelatináře II. - CZ20.03.20125242392144
*) procvičení v Android, iOS a J2ME aplikacích nejsou započítávána
 

[Zpět na hlavní stránku]